Vše o Star Wars

Assassins Creed

Assassins Creed

Assassins Creed - hra od Ubisoftu měla být připravována pro PS3. Assassins Creed byl poté ohlášen i pro XBOX 360 a najednou i pro PC.

Assassins Creed

Tato hra nám umožní přímý pohled do středověku ,kde se bojovalo o holý život, každy den za Richarda Lvího "SRDCE".Na této hře pracovaly lidé ,kteří mají řádku lepších her za sebou např : Prince of the Persia The sands of time.

Assassins Creed

U Prince bylo využito přes 700 pohybových kousků, takže u této hry si užijeme pořádně propracované skoky apod. Budeme hrát za postavu Altaira ,středověkého najemného vraha se skvělou minulostí. Jeho prací bude umlčovat důležité postavy, které mají vliv na právě probíhající válku.

Assassins Creed

Hra jednou bude v noci jednou zase ráno a můžeme se těšit i na krádeže, prohledávání, odposlouchávání a pod. věci ,které se budou poté velice hodit. Samotná hra je zakládána na třech různách věcech a ty jsou 1.plány, zjištování, 2.akce, zabíjení, 3.únik. Již zmíněný únik je velice důležitý, poněvadž občas budete muset splynout s civilisty .

Assassins Creed

Ubisoft o hře hovoří velice pěkně, nebudete muset přemýšlet, kde je jakékoli tlačítko, ovládání by mělo být velice snadné a přehledné. Hovoří se o tom, že hraní bude trochu rozdílné na Xbox 360 a trochu jiné na PS3, ale uvidíme jak tomu bude doopravdy.

 
Dúfam že sa vám páči môj web